Dijital Dünyaya Anadoludan Bakış

Anadolu Bilişim Buluşmaları, 2017 yılından bu yana Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans tarafından gerçekleştirilmektedir. Buluşmaların hedef Anadolu’nun teknoloji ve bilişim gündemini belirlemenin yanı sıra; bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin sektörel vizyonunu, stratejisini ve yol haritasını oluşturmasına yardımcı olmak, yeni teknolojilerini ve yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alarak, yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koymaktır.

‘’DİJİTAL DÜNYAYA ANADOLUDAN BAKIŞ” İLE İLHAM VEREN FİKİR VE UYGULAMALAR 2022’DE ŞANLIURFA’DA ŞEKİLLENİYOR”

Anadolu Bilişim Buluşmaları bu yıl ilk kez‘’DİJİTAL DÜNYAYA ANADOLUDAN BAKIŞ’’ ana teması ve ‘’Bütünsel Bakış ve Dönüşüm” mottosu ile gerçekleşecektir. 10-11 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan buluşmada bölgenin ve ülkenin ekonomik performansına doğrudan katma değer oluşturacak vizyon konuşmalar, teknoloji platformları, eş zamanlı oturumlar, panel ve konferanslar yer alacaktır. Tüm bunların yanı sıra kullanıcı deneyimleri, sosyal etkinlikleri, forumlar ve özel proje konularını bünyesinde barındıracaktır. Ayrıca Dijital Dönüşüm için zorunlu olan strateji, liderlik, işgücü becerileri, dijital kültür ve kullanıcı odağı etkinliğimizin en önemli faktörleri arasında yer alacaktır. Ana tema, konu başlıkları ve alt başlıklar bölgede ,ülkemizde ve dünyada teknolojinin odağındaki konulardan seçilecek ve bu konular politika belirleyiciler, sektörün önde gelen firmaları ve akademi temsilcileri tarafından ele alınacaktır.

‘’Vizyonunu geleceği görerek şekillendirenler; tarihi okuyanlar değil, yazanlar olacaktır’’ ana temasının kaçınılmaz gerekliliğini gündeme taşımak için sizleri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Harran Üniversitesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, , Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans tarafından

Şanlıurfa’da düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına bekliyoruz.