Anadolu Bilişim “Dijital” Buluşmaları – “Yeni Normalde Akıllı Belediyecilik”

Anadolu Bilişim ”DİJİTAL” Buluşmaları kapsamında 01 Aralık 2020 tarihlerinde düzenleyeceğimiz webinar, kamu,belediye ve iş dünyası için “YENİ NORMALDE AKILLI BELEDİYECİLİK” ana teması “ERİŞEBİLİRLİK ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK” mottosu çerçevesinde ele alınacaktır

Covid 19, insan ve toplum sağlığı ile ekonomik hayatı oldukça etkileyen küresel salgın olarak dünyamız tehdit etmektedir.

Bu salgının etkileri tüm sektörlerde ve iş hayatında uzun süre hissedilecek. Her sektör bu salgın sırasında ve sonrasında bazı değişikliklere gitmek zorunda kalacaktır.

Bu değişikliklerin bir kısmı bakış açısı ve liderlikle, bir kısmı yeni ve dönüşen iş yaşamıyla ve yönetim şekliyle, bir kısmı da teknolojiyle ilgilidir.

Bu çerçevede;

Anadolu Bilişim ”DİJİTAL” Buluşmaları kapsamında 01 Aralık 2020 tarihlerinde düzenleyeceğimiz webinar, kamu,belediye ve iş dünyası için “YENİ NORMALDE AKILLI BELEDİYECİLİK” ana teması “ERİŞEBİLİRLİK ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK” mottosu çerçevesinde ele alınacaktır.

Ana Oturumlar, Özel Sunumlar, Sohbet Oturumlar ve Vizyon Sunumlar ana başlıkları altında ve güncel alt başlıklardaki konuları konuşmak üzere “Belediyeler, Kamu, Özel Sektör, Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları ile İş dünyasının uzmanlarının katılımları ile etkinlik değer kazanacak, çeşitli etkileşimler sağlanmış olacak, ardından dinleyicilerden gelen soru ve cevap kısmı ile etkinlik tamamlanmış olunacaktır.

Etkinliğimiz Anadolu Bilişim Buluşmaları youtube kanalından canlı olaak yayınlanacaktır.

Katılımcılar alfabetik olarak sıralanmıştır